zpět na úvodní stránku

Partneři a vystavovatelé

 

Nabídka pro partnery a vystavovatele bude zveřejněna v druhé polovině ledna 2020. V případě dotazů a zájmu o partnerství nás neváhejte kontaktovat

ADÉLA KOUDELKOVÁ | Industry Liaison Officer
Tel.: +420 284 001 444 | mobil: +420 702 158 899
E-mail: koudelkova@guarant.cz

PARTNEŘI

Generální partner


 

Jakožto přední investor do vývoje v oboru implantabilních sluchových pomůcek, přináší společnost Cochlear nej­po­kro­či­lej­ší řešení, která vás udrží v čele s inovacemi.

Odhodlání ve výzkumu a závazek ve vývoji vedl společnost Cochlear k 18 světovým prvenstvím v průlomových inovacích. Od světově prvního multi-kanálového kochleárního implantátu v roce 1982 až k světově prvnímu kochleárnímu implantátu s přímou akustickou stimulací pro kombinované ztráty sluchu v roce 2013 je a vždy bude společnost Cochlear vedoucím inovátorem v oboru sluchových implantabilních pomůcek.

 

PARTNEŘI 2018

Generální partneři


 

Dovoz, distribuce a servis sluchových implantačních systémů, diagnostických přístrojů v ušním lékařství a sluchadel.

 

 

Hlavní partner

 

Společnost Olympus je předním dodavatelem zobrazovacích zařízení – endoskopických věží a dalších produktů v oblasti ORL. Jsme celosvětově uznávanými průkopníky v oboru zdravotnické techniky a přicházíme s unikátními řešeními a tech­no­lo­gie­mi (gastroskop – 1950, Narrow Band Imaging – 2004 a další), které pomáhají lékařům snadněji a přesněji vyko­ná­vat své poslání.

Partner

 

Partner kongresového setu

 

Partner kongresových tašek a šňůrek

 

Partner informačního systému

 

Partner kávové přestávky

 

© 2014–2020 GUARANT International spol. s r. o.