zpět na úvodní stránku

Registrace

Registrační poplatky

Registrační poplatek Včasná registrace
do 31. 8. 2019
Pozdní registrace
od 1. 9. 2019
ORL lékař – rezident v atestační přípravě, člen společnosti ČSORLCHHK ČLS JEP nebo SSO 1 500 Kč 1 800 Kč
ORL lékař – nerezident, člen společnosti ČSORLCHHK ČLS JEP nebo SSO 2 500 Kč 3 000 Kč
Nečlen ČSORLCHHK ČLS JEP nebo SSO 4 000 Kč 5 000 Kč

Registrační poplatky jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Upozornění: Platbu za registrační poplatek je třeba uhradit ve stanoveném termínu pro včasnou registraci. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, bude Váš registrační poplatek automaticky navýšen.

Registrační poplatek zahrnuje:

  • vstup na odborný program
  • vstup na výstavu
  • finální program
  • kávové přestávky

On-line registrační formulář je dostupný ZDE

Jak se na konferenci zaregistrovat

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře (registrace a ubytování), ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

V případě skupinové registrace (10 účastníků a více) kontaktujte kongresový sekretariát emailem na orlakademie2019@guarant.cz.

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem kongresu, a to bankovním převodem nebo platební kartou.

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena

Platba bankovním převodem je možná do 20. 9. 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

Zrušení registrace

Sekretariát kongresu musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem (orlakademie2019@guarant.cz) nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:

Termín zrušení registrace: Storno poplatek
do 9. 8. 2019: bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
od 10. 8. do 6. 9. 2019: 50 % registračního poplatku
od 7. 9. 2019: 100 % registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.

© 2018–2019 GUARANT International spol. s r. o.