zpět na úvodní stránku

Partneři a vystavovatelé

Nabídka pro partnery a vystavovatele ke stažení zde

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte jakékoliv dotazy k podmínkám partnerství a výstavy, neváhejte nás prosím, kontaktovat.

Rádi připravíme nabídku partnerského balíčku na míru potřebám Vaší společnosti.

LUCIE VAVRA | Industry Liaison Officer
Tel.: +420 284 001 444 | mobil: +420 607 018 401
E-mail: vavra@guarant.cz


 

PARTNEŘI


Hlavní partner
 


Jakožto přední světový výrobce implantabilních sluchových systémů společnost Cochlear pomáhá lidem se střední až úplnou ztrátou sluchu, aby mohli prožít život plný sluchových vjemů.

Dodali jsme již více než 600 000 implantabilních zařízení, která umožňují příjemcům všech věkových kategorií komunikovat a získat tak více životních příležitostí.

Naše uživatele podporujeme celoživotně. Neustále pracujeme na vývoji nových technologií a přístrojů, aby mohli obměňovat své zastaralé vybavení a zdokonalovat tak nejen kvalitu poslechu, ale i uživatelský komfort a možnosti propojení s moderními komunikačními pro­střed­ky.

 


 

 

MED-EL je přední výrobce pokročilých a velice spolehlivých implantabilních sluchových systémů pro korekci širokého spektra sluchových vad. V roce 1977 jsme se svým multikanálovým kochleárním implantátem byli první a první jsme i dnes. Naše inovace vstříc uživatelskému komfortu, bezpečnosti a realistickému zpracování zvuku díky pokrytí celé kochley zcela změnily chápání rehabilitace sluchových vad a zahrnují mnohá světová prvenství. Jsme společnost s transparentní strukturou a hrdí na to, že výzkum, vývoj i výroba našich systémů stále probíhá v rakouském Innsbrucku. Slyšet a rozumět. Přirozeně.

 

Společnost Olympus je předním dodavatelem zobrazovacích zařízení – endoskopických věží a dalších produktů v oblasti ORL. Jsme celosvětově uznávanými průkopníky v oboru zdravotnické techniky a přicházíme s unikátními řešeními a tech­no­lo­gie­mi (gastroskop – 1950, Narrow Band Imaging – 2004 a další), které pomáhají lékařům snadněji a přesněji vyko­ná­vat své poslání.

 

 


Partner

 

 

 

 


Mediální partner
 

 

 

 

© 2014–2021 GUARANT International spol. s r. o.