zpět na úvodní stránku

Partneři a vystavovatelé

Nabídka pro partnery a vystavovatele ke stažení zde

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte jakékoliv dotazy k podmínkám partnerství a výstavy, neváhejte nás prosím, kontaktovat.

Rádi připravíme nabídku partnerského balíčku na míru potřebám Vaší společnosti.

LUCIE VAVRA | Industry Liaison Officer
Tel.: +420 284 001 444 | mobil: +420 607 018 401
E-mail: vavra@guarant.cz


 

PARTNEŘI


Hlavní partner


Jakožto přední světový výrobce implantabilních sluchových pomůcek pomáhá společnost Cochlear lidem se střední až úplnou ztrátou sluchu prožít život plný zvuků. Lidem všech věkových kategorií jsme již dodali přes 600 000 implantabilních zařízení, čímž jsme jim umož­ni­li slyšet a využívat tak příležitosti, které jim život nabízí.

Usilujeme o to, abychom lidem poskytli nejlepší celoživotní sluchové vjemy a přístup k inovativním technologiím budoucnosti. Dis­po­nu­jeme tou nejlepší klinickou, výzkumnou a podpůrnou sítí v oboru.

Právě proto si společnost Cochlear vybírá více lidí než jakoukoliv jinou společnost působící na trhu s implantabilními sluchovými sys­té­my.

 

MED-EL je přední výrobce pokročilých a velice spolehlivých implantabilních sluchových systémů pro korekci širokého spektra sluchových vad. V roce 1977 jsme se svým multikanálovým kochleárním implantátem byli první a první jsme i dnes. Naše inovace vstříc uživatelskému komfortu, bezpečnosti a realistickému zpracování zvuku díky pokrytí celé kochley zcela změnily chápání rehabilitace sluchových vad a zahrnují mnohá světová prvenství. Jsme společnost s transparentní strukturou a hrdí na to, že výzkum, vývoj i výroba našich systémů stále probíhá v rakouském Innsbrucku. Slyšet a rozumět. Přirozeně.

 


Partner

 

 

 


Mediální partner

 

© 2014–2021 GUARANT International spol. s r. o.