zpět na úvodní stránku

Partneři a vystavovatelé

Nabídka pro partnery a vystavovatele ke stažení zde

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte jakékoliv dotazy k podmínkám partnerství a výstavy, neváhejte nás prosím, kontaktovat.

Rádi připravíme nabídku partnerského balíčku na míru potřebám Vaší společnosti.


Kamila Špičková

Sponsoring Coordinator

E-mail: spickova@guarant.cz
Mobil: +420 737 178 118

 

Děkujeme partnerům a vystavovatelům za podporu České ORL akademie:

 

GENERÁLNÍ PARTNER

 

 

Abionic s.r.o. je výhradním dovozcem systémů kochleárního implantátu HiResolution Bionic Ear od Advanced Bionics do ČR.

Kochleární implantát HiRes Ultra 3D se zvukovými procesory Naída CI/Sky CI Marvel.

Nejvýkonnější implantát.

Atraumatické elektrody pro zachování zbytků sluchu.

Nejpřesnější kmitočtové rozlišení.

Unikátní binaurální komunikace mezi dvěma procesory.

Univerzální bezdrátová konektivita Bluetooth a Roger Direct.

www.abionic.cz, www. advancedbionics.com

 

 


Zdravotnické systémy Olympus

V České republice zastupuje značku OLYMPUS od roku 1991 Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu jako dceřiná společnost OLYMPUS EUROPA SE & CO. KG. Vede obchodní aktivity v celém regionu střední a východní Evropy, do její působnosti spadá 27 zemí tohoto regionu. Olympus jako přední světový výrobce přesných optických a digitálních technologií vyvíjí a prodává inovativní lékařskou techniku a řešení pro vědu a průmysl. Olympus se více jak 100 let zaměřuje na to, aby lidé vedli zdravější, bezpečnější a naplněnější život i díky včasné diagnostice, prevenci a léčení nemocí.

Inovace a efektivita v praxi

Zaměřujeme se na každodenní kvalitní péči o pacienta. Naše produkty umožňují odborným pracovníkům ve zdravotnictví, v ši­ro­kém okruhu specializací, aby se s použitím endoskopických zařízení podívali „dovnitř“ lidského těla – například unikátním zobra­zo­va­cím systémem se špičkovými funkcemi Visera Elite III.

Naším posláním je zlepšovat zdravotní stav pacientů, minimalizovat nepohodlí při vyšetření a urychlit zotavovací proces díky včasné diagnostice a minimálně invazivní léčbě širokého spektra nemocí. Naše inovativní technologie a služby také pomáhají optimalizovat pracovní postupy a maximalizovat provozní efektivitu ve zdravotnických zařízeních.

 

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

B. Braun je přední výrobce zdravotnických prostředků a technologií s více než třicetiletou tradicí. Naše portfolio čítá více než 5000 výrobků napříč téměř všemi lékařskými obory, zejména z oblasti intenzivní péče, chirurgických oborů a nefrologie, přičemž 95 % z nich vyrábí sama společnost B. Braun.

 

Sanofi je inovativní globální zdravotnická společnost, jejímž posláním je hledat zázraky ve vědě, které povedou ke zlepšení životů lidí. V oblasti specializované péče se Sanofi zaměřuje na vzácná onemocnění, vzácná onemocnění krve, neurologii, imunologii a onkologii. Ambicí Sanofi je využívat vědu a inovace ke zlepšení životů lidí a být lídrem v oboru imunologie a onkologie. Náš přístup je formován dlouhou historií vývoje vysoce specializovaných léčebných postupů a vytvářením úzkých vztahů s lékaři a komunitami pacientů.

 

 

 

PARTNER
 

 

 

PARTNER KONGRESOVÝCH TAŠEK A NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU
 

 

 

PARTNER KONGRESOVÝCH ŠŇŮREK
 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNER
 

 

 

VYSTAVOVATELÉ


Audionika

BTL zdravotnická technika, a.s.

Cochlear Česká republika

ENZYMEL

MGVIVA a.s.

NIMOTECH, s.r.o.

Promedica PRAHA GROUP, a.s., odštěpný závod CZ

Radix

 

© 2022–2023 Česká ORL akademie